Sposób na bezpośrednie dotarcie do klienta? Zorganizuj Filmowe Lato!

Znalezienie sposobu na efektywną i przede wszystkim wyróżniającą się promocję produktu, usługi czy marki z bezpośrednim dotarciem do klienta nie jest dziś wcale takie łatwe, jakby się wydawało. Obecnie większa część budżetów promocyjnych firm – prawdopodobnie także i Twojej –  kierowana jest na działania w Internecie. Ma to wiele atutów, szczególnie jeśli chodzi o zasięg i celowe dotarcie do wybranych grup odbiorców. Z drugiej jednak strony – większość firm działa podobnie. To sprawia, że z duża dozą prawdopodobieństwa, Twoje reklamy regularnie wpadają w gąszcz przekazów razem z reklamami innych marek, które każdego dnia zalewają miliony użytkowników Internetu.

Jak temu zaradzić ?

Najlepiej działać na wielu polach i uzupełnić praktyki marketingowe o tradycyjne metody promocji. Dobrym rozwiązaniem jest wzięcie udziału w długofalowych aktywnościach, które pozwolą na szerokie i bezpośrednie dotarcie do potencjalnych klientów, zbudują nietuzinkową atmosferę i wywołają niezapomniane wrażenia u odbiorców. Bo cóż może działać lepiej na potencjalnego klienta niż pozytywne skojarzenia i emocje?

Wyobraź sobie…

przyjemnie ciepły, letni wieczór i ludzi leniwie przechadzających się po ulicach i skwerach wakacyjnych kurortów. Rozglądają się szukając atrakcji na wieczór dla siebie i swojej rodziny. Widzą, że w pobliżu ustawiany jest imponujących rozmiarów ekran – robi wrażenie. Przed nim rozstawione są rzędy wygodnych leżaków, które wręcz zapraszają, aby rozsiąść się na nich swobodnie. Obsługa zachęca, aby skorzystać. Gwar, przyjemna atmosfera. Humory dopisują tłumnie nadchodzącym gościom. Coraz szybciej zapełniają się miejsca. Zmierzch ogarnia przestrzeń, ustają rozmowy. Dobry nastrój udziela się wszystkim i każdy w lekkim podekscytowaniu czeka na to, co zdarzy się za chwilę. Rozświetla się ekran. Startuje projekcja i… tuż przed filmem, na wielkim ekranie, pojawia się najpierw… logo Twojej firmy!

Podoba Ci się taki scenariusz?

Postaw na Lato z Kinem Plenerowym!

Już dziś, możesz zostać Partnerem Filmowego Lata! Razem z nami przez 10 wakacyjnych tygodni dotrzesz do 20 kurortów w kraju. W każdym z nich zrealizujemy nie mniej niż dwa pokazy i oferta Twojej firmy trafi do widzów podczas co najmniej 40 seansów.  Co więcej – będziesz mieć wpływ na wybór repertuaru. Ważne, aby tematyka filmu była bliska wizji Twojej firmy i wyznawanym wartościom. To z tym będą wiązać Cię widzowie. A będzie ich całkiem sporo. Podczas Filmowego Lata obejrzy z nami film kilkanaście tysięcy osób! Emocje jakie dostarczy to wakacyjne spotkanie sprawią, że Twoja oferta zapadanie im głęboko w pamięć.

Stwórz strefę na miarę swoich potrzeb.

Kinem plenerowym zajmujemy się od ponad 15 lat. To sporo czasu, aby zdobyć bogate doświadczenie i wyspecjalizować się w pracy w terenie. Podczas setek zrealizowanych seansów zdobyliśmy szerokie kompetencje, które pozwalają obsłużyć firmy na najwyższym poziomie. Wydarzenie organizujemy od A do Z. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem projekcyjnym i nagłośnieniowym, posiadamy wygodne leżaki, namioty projekcyjne i całe zaplecze techniczne, aby przeprowadzić pokaz na najlepszym możliwym poziomie. Pośredniczymy w pozyskaniu licencji filmowych, zgód na realizację i załatwiamy wszystkie formalności potrzebne do realizacji kina pod chmurką. Na Twoje życzenie przygotujemy i wyprodukujemy całą gamę materiałów reklamowych, które wzbogacą strefę pokazów. Mogą to być zarówno zagłówki na leżaki, ulotki reklamowe, jak flagi, balony czy inne materiały wielkoformatowe. Wszystko zgodnie z dbałością o CI Twojej marki i z finalną akceptacją materiałów przed produkcją.

A może masz już gotowe materiały i chcesz je wykorzystać podczas wydarzenia? Nie ma najmniejszego problemu! Nasza fachowa ekipa zadba o bezpieczeństwo i czystość wszystkich powierzonych nam elementów. Będziemy bezpiecznie transportować je z miejsca na miejsce, rozstawiać i zabezpieczać, tak aby godnie reprezentowały Twoją markę. Jeśli natomiast zależy Ci, aby widzowie otrzymali próbki Twoich produktów, wystarczy jeśli zapewnisz ich odpowiednią liczbę, a my zadbamy, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia wrócili z nimi do domu.

To nie wszystko! Działamy na szeroką skalę! Możemy poprowadzić konkursy z nagrodami, zorganizować ankietę lub loterię niespodzianek i zwiększyć Twoją bazę kontaktów o dodatkowe leady.

Ponadto dysponujemy przestrzenią dla brandingu mobilnego. Czy wiesz, że nasi kierowcy przejadą w te wakacje ponad 12 tys. kilometrów? Umieszczając logo Twojej firmy na naszych samochodach– zobaczą je rzesze kierowców na trasach w całym kraju!

A co w Internetach?

I tu działamy pełną parą. Dla Filmowego Lata zaplanowaliśmy szczegółową strategię kampanii w mediach społecznościowych oraz w środowisku Google. Nasz wykwalifikowany Zespół Marketingu zadba, aby informacja o wydarzeniu dotarła do łącznie – bagatela – od 5 do 10 milionów osób. Ponadto będziemy relacjonować bieżące pokazy na Facebooku i Instagramie, regularnie publikować posty o Twojej firmie oraz poprowadzimy kampanię performance całego wydarzenia. To, co powinieneś o nas wiedzieć to to, że zawsze stawiamy na działanie wielopłaszczyznowe. Dlatego też współpracujemy z parterami medialnymi i podczas Filmowego Lata gwarantujemy partnerstwo co najmniej 2 platform ogólnopolskich.

Jak skorzysta na tym Twoja marka?

Udział w letnim, długoterminowym wydarzeniu Filmowe Lato jako Partner Tytularny, to nie lada gratka i fantastyczny sposób na promowanie Twojej marki w unikatowym stylu. To idealna okazja do zaprezentowania zarówno Twojego produktu, jaki i wartości, które niesie Twoja firma. Masz niecodzienną okazję , aby bezpośrednio przedstawić swoją misję i wzmocnić postrzeganie firmy jako zaangażowanej, otwartej i działającej na rzecz swoich konsumentów.

A wszystko, co przyjemne i niosące radość chwili może zdarzyć się podczas Filmowego Lata. Czy można lepiej stworzyć dobre skojarzenia z marką? Dzięki naszym działaniom bezpośrednio dotrzesz do klientów i staniesz się częścią wspomnień, które zostaną z nimi na lata.    

Opowieść vs rzeczywistość?

Hm.… wszystko brzmi tak świetnie, że aż wręcz nieprawdopodobnie. Zaczynasz się zastanawiać, czy rzeczywiście tyle obietnic może spełnić nasza firma? Koniecznie zobacz co zrobiliśmy do tej pory i sprawdź jak współpracę z nami oceniają nasi Klienci.

Już wiesz, że warto i chcesz poznać więcej szczegółów? Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!

Czeka Cię wspaniała przygoda z Filmowym Latem i Ferment Kolektiv!

Napisz komentarz...

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *