BIZNESU

Szukasz alternatyw dla standardowych akcji konsumenckich? Chcesz zaproponować odbiorcom Twoich działań coś innego niż kolejną loterię czy konkurs, a jednocześnie zadbać o efektywność i zasięg kampanii? Od 2007 roku zwiększamy efektywność przedsięwzięć biznesowych naszych klientów dzięki działaniom z filmem.
Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Dlaczego KINO/FILM?

Dlaczego my?

JEDEN FERMENT ZAMIAST KILKU AGENCJI
Od 2007 roku tworzymy najciekawsze wydarzenia filmowe w całej Polsce i  komunikujemy idee naszych klientów, wykorzystując film jako medium. Jako prawdopodobnie jedyni na polskim rynku łączymy pod jednym szyldem tak różnorodne kompetencje.
Jeden FERMENT zamiast kilku agencji

to oszczędność czasu, zasobów i… spokojna głowa.

Polecają nas

Zaufali nam:

W czym możemy Ci pomóc?

Od 2007 roku projektujemy i realizujemy działania z filmem dla biznesu. Wybierz formułę, która najbardziej Cię interesuje i sprawdź, jak możemy pomóc Ci realizować cele Twojej firmy.

Porozmawiajmy

Planujesz pokaz plenerowy lub samochodowy? Chcesz zaprosić do swojej miejscowości kino objazdowe? A może marzysz o trasie kina letniego pod szyldem Twojej marki lub realizacji niestandardowego pomysłu, szytego na miarę Twoich potrzeb?
Napisz lub zadzwoń do nas!

POROZMAWIAJMY

Żeby przygotować wycenę potrzebujemy bliższych informacji. Wybierz te założenia, które już znasz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje perfekcyjnie skrojoną ofertę!

[contact-form-7 id="212"]