KULTURY

Jesteś dyrektorem lub pracownikiem instytucji kultury, urzędu gminy? Może aktywistą miejskim, społecznikiem, inicjatorem wydarzeń kulturalnych w Twoim regionie? Szukasz pomysłu na ambitną rozrywkę niosącą odbiorcom przyjemność,
relaks i dobre wspomnienia, ale nie pozostawiającą bez refleksji?
Doskonale trafiłeś! Sprawdź, co możemy stworzyć razem!

KINO
PLENEROWE

Kulturalne wiosna i lato nie mogą się obyć bez filmowych pokazów pod chmurką! W centrum miasta, w lesie, w parku, na plaży czy stoku narciarskim – zespół Ferment Kolektiv realizował seanse plenerowe w każdych warunkach!

Do tysięcy zrealizowanych przez nas wydarzeń może dołączyć też to w Twoim mieście! Nasi specjaliści zajmą się kompleksową organizacją zamówionego przez Ciebie seansu: zaproponowaniem repertuaru dopasowanego do potrzeb, zdobyciem zgody na pokaz filmu czy zabezpieczeniem formalności i regulaminów. 

Nasz zespół realizacyjny zadba o doskonałą jakość obrazu, perfekcyjne nagłośnienie i bezpieczeństwo podczas wydarzenia. Nasze kino letnie gościć może zarówno setki widzów, jak i przybrać formę kameralnego spotkania w Twoim ogrodzie.  Dla Twoich gości przywieziemy też wygodne leżaki i świeży popcorn przygotowywany na miejscu!

Koszt realizacji pokazu kina plenerowego zależy od terminu i miejsca seansu, liczebności publiczności czy wielkości wynajętego ekranu.

KINO SAMOCHODOWE

Wielki ekran, fantastyczne filmy i bezpieczna forma – kino samochodowe to unikalne filmowe doświadczenie, którego potrzebujesz! Odetchnij, rozsiądź się wygodnie w samochodowym fotelu i ciesz się magią kina – resztą zajmiemy się my!

60 milionów biletów sprzedanych w roku 2019 to jasna deklaracja – my, Polacy, kochamy kino! W Kinie Samochodowym Ferment oferujemy wyłącznie najlepsze produkcje z Polski i świata – filmowe hity minionych miesięcy, najgłośniejsze produkcje ostatnich lat czy wspomnienia klasyki kina. Filmy akcji, komedie, romanse, filmy wzruszające, bawiące czy edukacyjne – fascynują nas tajemnice kina i z czystą przyjemnością odkryjemy je razem z Tobą!

Jak to wygląda?

W trakcie  seansu publiczność pozostaje w swoich pojazdach, a dźwięk filmu płynie bezpośrednio przez radio samochodowe dzięki falom FM. Możesz być pewien, że żaden rozgadany widz z sąsiedniego rzędu nie zepsuje przyjemności Twojego seansu! 😉

Jak zorganizować kino samochodowe?
Zlecić to nam! Ferment Kolektiv zajmie się kompleksową obsługą wydarzenia: od wyboru filmów, pozyskania niezbędnych zgód i licencji filmowych, przez przygotowanie terenu pokazu, ekranu, nagłośnienia, po sprawdzenie biletów, optymalne ustawienie samochodów i pożegnanie zadowolonych widzów.
Potrzebujesz wsparcia w promocji wydarzenia, stworzeniu plakatów, a może chcesz, by Twoi widzowie mogli cieszyć się świeżym popcornem podjadanym w trakcie seansu? Nie szukaj daleko – to nasze zadanie!

player VOD

PLAYER
VOD

Gdyby tylko dało się połączyć ograniczenia w działaniu kin, placówek kulturalnych i wymóg trzymania społecznego dystansu z potrzebą spotkań, grupowych emocji, perfekcyjnie dobranym repertuarem filmowym i atrakcyjną ceną… A może jednak się da?

Bierzemy to na siebie – w Ferment Kolektiv nie tylko przygotujemy dla Ciebie dedykowaną platformę VOD (wideo na życzenie), którą możesz udostępnić swoim Odbiorcom, ale i zadbamy o najlepsze propozycje filmowe, materiały edukacyjne i wyjątkową atmosferę wspólnego, choć społecznie zdystansowanego seansu! Możesz być pewnym naszej elastyczności – z przyjemnością poszerzymy Twoją platformę o dodatkowe treści video czy uzupełniające materiały do pobrania.
To wszystko w oprawie wizualnej doskonale dopasowanej do Twojej instytucji albo tematu wydarzenia. Zobacz, jak wyglądały nasze dotychczasowe realizacje!

trasa kina objazdowego, kino objazdowe objazdowe kino ferment, kino mobilne ferment

KINO OBJAZDOWE

W Twoim mieście, wsi czy gminie nie ma kina? Mieszkańcy mają apetyt na premierowe seanse polskich i światowych hitów? Do tego dysponujesz salą widowiskową, halą sportową albo innym pomieszczeniem, które można zamienić w salę kinową?

Nasze kino objazdowe już mknie w Twoją stronę! Na zamówiony przez Ciebie seans przywieźć możemy zarówno premierowe tytuły, jak i okolicznościowe klasyki. Uświetnimy obchody Dnia Dziecka, zapewnimy patriotyczny repertuar z okazji święta 11 listopada lub 3 maja, wprowadzimy Twoich Widzów w świąteczny nastrój dzięki bożonarodzeniowym propozycjom. Z przyjemnością zorganizujemy również pokaz dla grup szkolnych, zakładów pracy, parafii, stowarzyszeń czy prywatnych grup kinomanów! Koszt realizacji pokazu kina objazdowego zależy od terminu i miejsca seansu, liczebności publiczności, wielkości wynajętego ekranu oraz ustalonej formy (biletowana lub nie) wydarzenia.
warsztaty tworzenia murali, warsztaty dla dzieci

EDUKACJA
Z FILMEM

Niosące emocje, uczące empatii, dostępne dla wszystkich – film to doskonałe narzędzie edukacyjne dla widzów w każdym wieku!

W Ferment Kolektiv już od kilkunastu lat edukujemy z filmem: tworzymy materiały dydaktyczne, scenariusze lekcji i produkcje video, które pomagają nauczycielom w prowadzeniu lekcji opartych o filmowe historie. Podróżujemy też po Polsce, by osobiście prowadzić prelekcje, spotkania, wykłady i warsztaty na temat filmowej klasyki czy polskich i światowych premier. Chcesz dowiedzieć się, co możemy przygotować dla Ciebie? Przeczytaj więcej w dziale Edukacja.

Polecają nas

ORGANIZUJEMY
OD A DO Z

Nigdy nie organizowałeś filmowego wydarzenia plenerowego? Niepokoi Cię rozmach organizacji pokazu plenerowego lub seansu kina samochodowego? Dręczy Cię obawa, że nie przewidzisz wszystkich wiążących sie z tym wyzwań, a formalności przytłoczą i odbiorą przyjemność z organizacji wydarzenia? Bierzemy to na siebie! Współpraca z nami da Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Twój projekt i publiczność są w rękach fachowców.

Specjaliści Ferment Kolektiv kompleksowo zajmą się realizacją Twojego zlecenia:

 • wyceną dostosowaną do rodzaju wydarzenia, Twoich możliwości finansowych i pożądanego terminu pokazu,
 • ustaleniem warunków technicznych, zadbaniem o doskonałą widoczność ekranu i jakość dźwięku, przygotowaniem wygodnych leżaków,
 • przedstawieniem listy filmów najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb lub pozyskaniem Twojego wymarzonego tytułu i zdobyciem licencji,
 • zadbaniem o niezbędne zgody, dopełnienie formalności i przygotowaniem niezbędnych regulaminów,
 • a w dniu pokazu: wzbudzeniu zachwytu Twojego i Twoich Widzów!
Od negocjacji z globalnymi dystrybutorami największych filmowych hitów, przez perfekcyjne ustawienie setki leżaków, po troskę włożoną w przygotowanie każdego kubełka świeżego popcornu – Ferment Kolektiv to Twoja gwarancja udanego seansu!

CENNIK

Marzysz o pokazie kina plenerowego lub samochodowego w Twoim mieście, instytucji lub… ogrodzie? A może planujesz pokaz on-line? Nie jesteś jednak pewien, czy sobie poradzisz?
Bierzemy to na siebie!

Realizacja pokazu możliwa jest już od 3500 zł, a na jej koszt składa się licencja (zgoda) dystrybutora na publiczny pokaz filmu, profesjonalny ekran lub dedykowana platforma zapewniające najwyższą jakość, sprzęt projekcyjny i obsługa techniczna wydarzenia.

kino plenerowe
od 4500 PLN
 • szeroki repertuar dla każdego
 • ekran ramowy lub pneumatyczny
 • profesjonalny sprzęt projekcyjny
 • pełna obsługa techniczna pokazu
 • leżaki zgodnie z zamówieniem
 • licencje i opłaty po naszej stronie
kino samochodowe
od 6000 PLN
 • szeroki repertuar dla każdego
 • częstotliwość radiowa nadana przez UKE
 • ekran ramowy lub pneumatyczny
 • profesjonalny sprzęt projekcyjny
 • pełna obsługa techniczna pokazu
 • licencje i opłaty po naszej stronie
licencje filmowe
od 1200 PLN
 • licencje i opłaty za wświetlenie filmu
 • dostarczenie nośnika pod wskazany adres

Porozmawiajmy

Planujesz pokaz plenerowy lub samochodowy? Chcesz zaprosić do swojej miejscowości kino objazdowe? A może marzysz o trasie kina letniego pod szyldem Twojej marki lub realizacji niestandardowego pomysłu, szytego na miarę Twoich potrzeb?
Napisz lub zadzwoń do nas!

POROZMAWIAJMY

Żeby przygotować wycenę potrzebujemy bliższych informacji. Wybierz te założenia, które już znasz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje perfekcyjnie skrojoną ofertę!

[contact-form-7 id="212"]