KULTURY

Jesteś dyrektorem lub pracownikiem instytucji kultury, urzędu gminy? Może aktywistą miejskim, społecznikiem, inicjatorem wydarzeń kulturalnych w Twoim regionie? Szukasz pomysłu na ambitną rozrywkę niosącą odbiorcom przyjemność,
relaks i dobre wspomnienia, ale nie pozostawiającą bez refleksji?
Doskonale trafiłeś! Sprawdź, co możemy stworzyć razem!

KINO
PLENEROWE

Kulturalne wiosna i lato nie mogą się obyć bez filmowych pokazów pod chmurką! W centrum miasta, w lesie, w parku, na plaży czy stoku narciarskim – zespół Ferment Kolektiv realizował seanse plenerowe w każdych warunkach!

Do tysięcy zrealizowanych przez nas wydarzeń może dołączyć też to w Twoim mieście! Nasi specjaliści zajmą się kompleksową organizacją zamówionego przez Ciebie seansu: zaproponowaniem repertuaru dopasowanego do potrzeb, zdobyciem zgody na pokaz filmu czy zabezpieczeniem formalności i regulaminów. 

Nasz zespół realizacyjny zadba o doskonałą jakość obrazu, perfekcyjne nagłośnienie i bezpieczeństwo podczas wydarzenia. Nasze kino letnie gościć może zarówno setki widzów, jak i przybrać formę kameralnego spotkania w Twoim ogrodzie.  Dla Twoich gości przywieziemy też wygodne leżaki i świeży popcorn przygotowywany na miejscu!

Koszt realizacji pokazu kina plenerowego zależy od terminu i miejsca seansu, liczebności publiczności czy wielkości wynajętego ekranu.

KINO SAMOCHODOWE

Wielki ekran, fantastyczne filmy i bezpieczna forma – kino samochodowe to unikalne filmowe doświadczenie, którego potrzebujesz! Odetchnij, rozsiądź się wygodnie w samochodowym fotelu i ciesz się magią kina – resztą zajmiemy się my!

60 milionów biletów sprzedanych w roku 2019 to jasna deklaracja – my, Polacy, kochamy kino! W Kinie Samochodowym Ferment oferujemy wyłącznie najlepsze produkcje z Polski i świata – filmowe hity minionych miesięcy, najgłośniejsze produkcje ostatnich lat czy wspomnienia klasyki kina. Filmy akcji, komedie, romanse, filmy wzruszające, bawiące czy edukacyjne – fascynują nas tajemnice kina i z czystą przyjemnością odkryjemy je razem z Tobą!

Jak to wygląda?

W trakcie  seansu publiczność pozostaje w swoich pojazdach, a dźwięk filmu płynie bezpośrednio przez radio samochodowe dzięki falom FM. Możesz być pewien, że żaden rozgadany widz z sąsiedniego rzędu nie zepsuje przyjemności Twojego seansu! 😉

Jak zorganizować kino samochodowe?
Zlecić to nam! Ferment Kolektiv zajmie się kompleksową obsługą wydarzenia: od wyboru filmów, pozyskania niezbędnych zgód i licencji filmowych, przez przygotowanie terenu pokazu, ekranu, nagłośnienia, po sprawdzenie biletów, optymalne ustawienie samochodów i pożegnanie zadowolonych widzów.
Potrzebujesz wsparcia w promocji wydarzenia, stworzeniu plakatów, a może chcesz, by Twoi widzowie mogli cieszyć się świeżym popcornem podjadanym w trakcie seansu? Nie szukaj daleko – to nasze zadanie!

player VOD

PLAYER
VOD

Gdyby tylko dało się połączyć ograniczenia w działaniu kin, placówek kulturalnych i wymóg trzymania społecznego dystansu z potrzebą spotkań, grupowych emocji, perfekcyjnie dobranym repertuarem filmowym i atrakcyjną ceną… A może jednak się da?

Bierzemy to na siebie – w Ferment Kolektiv nie tylko przygotujemy dla Ciebie dedykowaną platformę VOD (wideo na życzenie), którą możesz udostępnić swoim Odbiorcom, ale i zadbamy o najlepsze propozycje filmowe, materiały edukacyjne i wyjątkową atmosferę wspólnego, choć społecznie zdystansowanego seansu! Możesz być pewnym naszej elastyczności – z przyjemnością poszerzymy Twoją platformę o dodatkowe treści video czy uzupełniające materiały do pobrania.
To wszystko w oprawie wizualnej doskonale dopasowanej do Twojej instytucji albo tematu wydarzenia. Zobacz, jak wyglądały nasze dotychczasowe realizacje!

trasa kina objazdowego, kino objazdowe objazdowe kino ferment, kino mobilne ferment

KINO OBJAZDOWE

W Twoim mieście, wsi czy gminie nie ma kina? Mieszkańcy mają apetyt na premierowe seanse polskich i światowych hitów? Do tego dysponujesz salą widowiskową, halą sportową albo innym pomieszczeniem, które można zamienić w salę kinową?

Nasze kino objazdowe już mknie w Twoją stronę! Na zamówiony przez Ciebie seans przywieźć możemy zarówno premierowe tytuły, jak i okolicznościowe klasyki. Uświetnimy obchody Dnia Dziecka, zapewnimy patriotyczny repertuar z okazji święta 11 listopada lub 3 maja, wprowadzimy Twoich Widzów w świąteczny nastrój dzięki bożonarodzeniowym propozycjom. Z przyjemnością zorganizujemy również pokaz dla grup szkolnych, zakładów pracy, parafii, stowarzyszeń czy prywatnych grup kinomanów! Koszt realizacji pokazu kina objazdowego zależy od terminu i miejsca seansu, liczebności publiczności, wielkości wynajętego ekranu oraz ustalonej formy (biletowana lub nie) wydarzenia.
warsztaty tworzenia murali, warsztaty dla dzieci

EDUKACJA
Z FILMEM

Niosące emocje, uczące empatii, dostępne dla wszystkich – film to doskonałe narzędzie edukacyjne dla widzów w każdym wieku!

W Ferment Kolektiv już od kilkunastu lat edukujemy z filmem: tworzymy materiały dydaktyczne, scenariusze lekcji i produkcje video, które pomagają nauczycielom w prowadzeniu lekcji opartych o filmowe historie. Podróżujemy też po Polsce, by osobiście prowadzić prelekcje, spotkania, wykłady i warsztaty na temat filmowej klasyki czy polskich i światowych premier. Chcesz dowiedzieć się, co możemy przygotować dla Ciebie? Przeczytaj więcej w dziale Edukacja.

Polecają nas

ORGANIZUJEMY
OD A DO Z

Nigdy nie organizowałeś filmowego wydarzenia plenerowego? Niepokoi Cię rozmach organizacji pokazu plenerowego lub seansu kina samochodowego? Dręczy Cię obawa, że nie przewidzisz wszystkich wiążących sie z tym wyzwań, a formalności przytłoczą i odbiorą przyjemność z organizacji wydarzenia? Bierzemy to na siebie! Współpraca z nami da Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Twój projekt i publiczność są w rękach fachowców.

Specjaliści Ferment Kolektiv kompleksowo zajmą się realizacją Twojego zlecenia:

 • wyceną dostosowaną do rodzaju wydarzenia, Twoich możliwości finansowych i pożądanego terminu pokazu,
 • ustaleniem warunków technicznych, zadbaniem o doskonałą widoczność ekranu i jakość dźwięku, przygotowaniem wygodnych leżaków,
 • przedstawieniem listy filmów najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb lub pozyskaniem Twojego wymarzonego tytułu i zdobyciem licencji,
 • zadbaniem o niezbędne zgody, dopełnienie formalności i przygotowaniem niezbędnych regulaminów,
 • a w dniu pokazu: wzbudzeniu zachwytu Twojego i Twoich Widzów!
Od negocjacji z globalnymi dystrybutorami największych filmowych hitów, przez perfekcyjne ustawienie setki leżaków, po troskę włożoną w przygotowanie każdego kubełka świeżego popcornu – Ferment Kolektiv to Twoja gwarancja udanego seansu!

CENNIK

Marzysz o pokazie kina plenerowego lub samochodowego w Twoim mieście, instytucji lub… ogrodzie? A może planujesz pokaz on-line? Nie jesteś jednak pewien, czy sobie poradzisz?
Bierzemy to na siebie!

Realizacja pokazu możliwa jest już od 3500 zł, a na jej koszt składa się licencja (zgoda) dystrybutora na publiczny pokaz filmu, profesjonalny ekran lub dedykowana platforma zapewniające najwyższą jakość, sprzęt projekcyjny i obsługa techniczna wydarzenia.

kino plenerowe
od 4000 PLN
 • szeroki repertuar dla każdego
 • ekran ramowy lub pneumatyczny
 • profesjonalny sprzęt projekcyjny
 • pełna obsługa techniczna pokazu
 • leżaki zgodnie z zamówieniem
 • licencje i opłaty po naszej stronie
kino samochodowe
od 5000 PLN
 • szeroki repertuar dla każdego
 • częstotliwość radiowa nadana przez UKE
 • ekran ramowy lub pneumatyczny
 • profesjonalny sprzęt projekcyjny
 • pełna obsługa techniczna pokazu
 • licencje i opłaty po naszej stronie
player VOD
od 3000 PLN
 • wyjątkowy repertuar filmowy i nie tylko
 • dedykowana platforma VOD
 • indywidualna szata graficzna dobrana do okazji
 • bez opłat i rejestracji konta po stronie widzów
 • możliwość umieszczenia dodatkowych materiałów video
 • idealne rozwiązanie na czas zamkniętych kin

POROZMAWIAJMY

Żeby przygotować wycenę potrzebujemy bliższych informacji. Wybierz te założenia, które już znasz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje perfekcyjnie skrojoną ofertę!