AKCJA REKRUTACJA: dołącz do Zespołu Fermentu

Hej,
kochasz kino, lubisz kontakt z ludźmi i nowe wyzwania? Szukasz pracy na lato, a może na dłużej? Mamy coś dla Ciebie! 

Kim jesteśmy?

Nazywamy się Ferment Kolektiv i wierzymy, że „Kino zmienia życie. Na dobre”. Od 2007 roku zajmujemy się edukacją filmową, prowadziliśmy też własne kina stacjonarne – małą sieć Kin Ferment w miasteczkach województwa kujawsko-pomorskiego oraz ogólnopolskie Kino Objazdowe. Każdego lata realizujemy dla naszych klientów ponad 100 pokazów kina plenerowego i samochodowego. Pracujemy z dużymi sieciami kin i z małymi instytucjami.

Regularnie organizujemy pokazy Plenerowego, Samochodowego i Objazdowego Kina Ferment i szukamy osób do naszego Zespołu Obsługi Kin. Centrum dowodzenia mamy w Poznaniu, ale nasze pokazy odbywają się nie tylko w tym mieście. Często wyruszamy w trasę po Polsce!

Nasze realizacje przeprowadzamy od A do Z – dbamy też o to, żeby zaangażowanie Klientów ograniczyć do niezbędnego minimum i właśnie dlatego potrzebujemy sprawnej, zdeterminowanej i niezawodnej ekipy.

Co oferujemy?

Zobacz nasze przykładowe REALIZACJE!

Co będzie należało do Twoich zadań?

Czego oczekujemy?

I – koniecznie – poczucia humoru 🙂 Bo lepiej się pracuje z uśmiechem na twarzy.

kino samochodowe, kino letnie

Jak aplikować?

Odpowiedz na kilka pytań, które pozwolą nam Cię poznać i wyślij do nas formularz. Nie zrażaj się jeśli nie masz doświadczenia lub nie umiesz pewnych rzeczy – liczą się przede wszystkim energia i nastawienie, a szukamy osób na różne stanowiska.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres ewa.garcia@ferment.com.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.