test FM

W chwili obecnej nie ma takich możliwości – ponieważ obecne przepisy ustanawiają (do 4.02) „zakaz prowadzenia działalności związanej z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach”. Zakładamy jednak, że kina samochodowe i plenerowe będą jednymi z pierwszych dozwolonych wydarzeń kulturalnych. W sezonie 2020 realizowaliśmy pokazy plenerowe z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego (zgodnie w wytycznymi MKiDN oraz GIS) i wiemy w jaki sposób ograniczyć ryzyko do minimum.
To zależy od okoliczności. Kino samochodowe jest bardziej „pogodoodporne”, ma urok nowości i gwarantuje widzom niezwykłe, „amerykańskie” wrażenia. Ponadto jest najbardziej bezpieczną pandemiczną rozrywką. Natomiast kino plenerowe jest mniej wymagające jeśli chodzi o przestrzeń – można je zorganizować na mniejszym terenie, mniej istotna jest nawierzchnia – może być to zarówno skwer, parking, jak również park czy boisko.

Prezentacja WIOSNA 2022

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.